Služby

Pokud byste chtěli poradit, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.
Rádi s vámi probereme, která z našich služeb je pro vás ta pravá.

Můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Bez ohledu na to, zda má vaše vozidlo hodnotu 500 EUR nebo 500 000 EUR, ať už je nové, ojeté nebo vadné – rádi vám učiníme nezávaznou nabídku pro celosvětovou přepravu vozidel. Zde si můžete přečíst nejčastější dotazy týkající se přepravy vozidel.

Zjistěte nyní, které zboží deklarujeme, jaké postupy můžeme provést a jak vám můžeme pomoci vyhnout se čekacím dobám na hranicích. Vše o celním odbavení.

V oblasti pozemní nákladní dopravy vám můžeme nabídnout širokou škálu logistických řešení. Ty sahají od vyzvednutí krabice nebo dokumentů kurýrem až po celé nakládání nákladních vozidel a projektovou logistiku po delší dobu. Zjistěte více o našich referenčních projektech v oblasti pozemní nákladní dopravy.

Letecká přeprava

Letecká přeprava​

Chcete urgentně odeslat zboží do zahraničí a na velké vzdálenosti z bodu A do bodu B? Pak může být letecká přeprava pro vás tím správným řešením. Přečtěte si zde, v jakých případech se zásilky letecké dopravy skutečně vyplatí a jaké náklady byste měli očekávat.

Námořní přeprava

Námořní přeprava ​

Chcete přijmout nebo odeslat více než jednu paletu zboží z jiného kontinentu a za nejnižší možné náklady? Pak byste nás měli nechat poradit ohledně našich řešení námořní přepravy.