Služby

Pokud chcete poradit, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.
Poradíme vám, která z našich služeb je pro vás ta pravá.

Vyplňte prosím kontaktní formulář.

Bez ohledu na to, zda má vaše vozidlo hodnotu 500 nebo 500.000 euro, je nové, ojeté nebo vadné, rádi vám učiníme nezávaznou nabídku na jakékoli místo na světě. Zde si můžete přečíst nejčastější dotazy týkající se přepravy vozidel.

Zde se dozvíte, jaké zboží proclíváme i jakými postupy a jak vám můžeme pomoci vyhnout se čekacím dobám na hranicích. Vše o celním odbavení.

V oblasti silniční dopravy vám můžeme nabídnout širokou škálu logistických řešení. Ty sahají od vyzvednutí jednoho kartónu nebo dokumentů kurýrem až po celkové naložení nákladního vozidla nebo pravidelnou projektovou logistiku. Zjistěte si více z našich referencích v oblasti silniční dopravy.

Letecká doprava

Letecká přeprava​

Chcete urgentně odeslat zboží do zahraničí na velkou vzdálenost z bodu A do bodu B? Pak může být letecká doprava pro vás tím správným řešením. Sdělíme vám, v jakých případech se zásilky letecké dopravy vyplatí a jaké náklady očekávat.

Námořní doprava

Námořní přeprava ​

Chcete odeslat nebo přijmout více než jednu paletu zboží z jiného kontinentu a za nejnižší možné náklady? Pak se na nás obraťte ohledně řešení pomocí námořní dopravy.