Přeprava vozidel
Přeprava vozidel

Chtěli byste přepravu vozidel pro své vlastní vozidlo nebo přímou nabídku na převod několika vozidel ve vašem vozovém parku? Od motocyklů přes automobily až po zemědělské stroje dokážeme přepravit téměř jakékoli vozidlo. S našimi individuálními řešeními v oblasti logistiky vozidel můžeme také přivést vaše vozidlo téměř na jakékoli místo na světě. Nabízíme otevřené transporty a také uzavřené transporty pro zvláště hodnotná nebo citlivá vozidla. Vaše vozidlo lze také přepravit na jiný kontinent v mezinárodním měřítku v kontejneru nebo metodou Ro-Ro. Rádi vám poradíme s našimi řešeními.

Níže jsme stručně vysvětlili různé typy dopravy.

Zde můžete přímo odeslat požadavek na přepravu vozidla.

Dovoz automobilů

S PUREPROGRESS máte po svém boku spolehlivého partnera pro přepravu automobilů. Přepravujeme nová vozidla, ojetá vozidla, ale také vadná vozidla nebo automobily, které lze řídit pouze v omezeném rozsahu. Ani přeprava exkluzivních nebo zvláště cenných vozidel, jako jsou klasická auta nebo závodní vozy, není problém. Zjistěte více o různých možnostech přepravy, které nabízíme po celém světě.

 

Motocyklová doprava

Kromě klasické automobilové přepravy automobilů nabízíme také přepravu motocyklů. Přepravu motocyklů pro vás můžeme provést jako jednorázovou nebo hromadnou přepravu. To znamená, že váš motocykl dorazí bezpečně, například do cíle dovolené, aniž byste se museli o nic starat. Zjistěte více o přepravě motocyklů, promluvte si s námi!

Přeprava přívěsů

Můžeme váš přívěs vozidla sami přepravit nebo naložit na podvalník / autopřepravník.

Celní odbavení vozidla

Naši odborníci zvládnou vaše vozidlo ve všech běžných celních postupech. To zahrnuje vytvoření celního prohlášení, tranzitního dokladu T1 nebo vytvoření vývozních prohlášení pro všechny typy vozidel.