Pozemní nákladní doprava

S logistickými řešeními pozemní přepravy od PUREPROGRESS dorazí vaše zboží na místo určení rychle, bezpečně a levně. Nezáleží na tom, zda odesíláte zboží pouze jednou, nebo zda pravidelně provádíte pozemní nákladní dopravu. Naši odborníci vám rádi poradí s vaší individuální logistickou výzvou. Společně najdeme nejlepší řešení pro vás a vašeho zákazníka. Existují různé možnosti v závislosti na druhu zboží, objemu, naléhavosti, rozpočtu a individuálních přepravních požadavcích. Obvykle vám vždy nabízíme několik řešení. Můžete se tedy sami rozhodnout, která varianta nabízí nejlepší poměr cena / výkon.

Pozemní nákladní doprava
Zde můžete přejít přímo k našemu průvodci paletovou přepravou

Přeprava malých zásilek (sběrná)

U malých zásilek, jako jsou jednotlivé boxy až po několik palet, vám můžeme nabídnout mimo jiné pozemní nákladní dopravu s běžným nákladem. Náš šofér vyzvedne vaše zásilky a my je přivezeme do překládkového skladu. Spolu s zásilkami dalších zákazníků ve směru do stejné cílové oblasti je potom přepravujeme dále. Zboží poté přichází do HUBU (překladiště v cílové oblasti). Dodací vozidlo poté doručuje zásilky zákazníkovi. To má tu výhodu, že náklady na dopravu do cíle jsou rozděleny mezi různé odesílatele. Takto levně přepravujeme zboží po celé Evropě. Dodání se zpravidla uskuteční během několika dní.

Zásilky z několika palet (pozemní přeprava dílčí šarže)

Podobně levnou variantou pro pozemní přepravu větších zásilek, obvykle s několika paletami nebo více, by bylo odeslání zboží jako částečný náklad přímého nákladního vozidla. I zde kombinujeme vaše zásilky s zásilkami ostatních zákazníků. Rozdíl však spočívá v tom, že zboží není vyloženo v HUBU. Nenakládáme tedy zboží z jednoho kamionu do jiného kamionu několikrát. Tímto způsobem minimalizujeme riziko poškození a zároveň zkrátíme dobu přepravy.

Velké nebo urgentní zásilky (kompletní nákladní vůz)

Nejrychlejší variantou v oblasti pozemní přepravy je samotná přímá přeprava, která je obdobou doručení kurýrem, ale je to možné od jednoho boxu až po celý náklad kamionu s více než 30 paletami. Vozidlo jede pouze s vaším zbožím po přímé trase a bez jakékoli další ztráty času (např. Manipulací se zbožím) do místa nakládky a poté do cíle.
Pozemní nákladní doprava

Služby s přidanou hodnotou a výhody pozemní dopravy

Bez ohledu na to, která varianta je pro vás ta pravá, máme možnosti, jak provést dopravu za vás. Zejména na krátké vzdálenosti není vždy nutné k přepravě využívat leteckou dopravu. Pozemní nákladní doprava je mnohem levnější a obvykle rychlejší. Nabízíme také služby s přidanou hodnotou. To zahrnuje nakládku a vykládku pomocí zvedacího zařízení, přepravy včetně přepravitelných vysokozdvižných vozíků, boční nakládku a vykládku nebo nakládku a vykládku shora. Možná je také výměna palet nebo multimodální přeprava (např. Kombinace námořní a pozemní dopravy).

Díky našemu know-how v oblasti celního odbavení můžeme minimalizovat náklady a prostoje a vyhnout se celním pokutám. Máme několik vlastních kanceláří pro celní odbavení přímo na hranici se Švýcarskem. Můžeme také nabídnout pojištění dopravy za atraktivních podmínek pro každou přepravu. Pojistné krytí tedy přesahuje zákonné krytí.

Zašlete svůj požadavek na dopravu hned teď nebo nám zavolejte.

Referenční projekt pozemní nákladní dopravy

Zjistěte, jak byl zákazník v oblasti velkoobchodu a zahraničního obchodu v energetickém sektoru
schopen snížit své náklady na zaměstnance a služby prostřednictvím naší služby:
Pozemní nákladní doprava

Oslovil nás nový zákazník ohledně připravovaného projektu. Kvůli aukci jsme měli včas přepravit velké množství zbývajících zásob z frankofonního Švýcarska do severního Německa. Existovaly tisíce produktů zabalených na celkem více než 200 palet v různých velikostech. Během několika hodin společnost PUREPROGRESS zorganizovala dopravu pro zákazníka rozloženou na osm nákladních vozidel. Za tímto účelem jsme se dohodli s odesílatelem ve francouzštině, zkontrolovali jsme celní dokumenty a předložili nabídku včetně očekávaného dovozního cla.

Nákladní vozy byly schopny dorazit na dvě nakládací rampy zákazníka jeden po druhém. Díky tomu bylo možné efektivní a bezproblémové načítání. Na přání zákazníka byla všechna vozidla naložena samotnými řidiči. I z hlediska celního odbavení byla objednávka poněkud neobvyklá. Dražené zboží bylo vypořádáno rakouskou společností se švýcarskou adresou pro vyzvednutí německé společnosti.

Přestože bylo zboží distribuováno na osm nákladních vozidel a současně existovala pouze jedna kupní smlouva, naše odborné znalosti nám umožnily najít řešení této celní výzvy. Takže nebylo třeba vystavit ani osm nových faktur (za osm nákladních vozidel), ani nebylo třeba provést osm individuálních celních odbavení, jak by bylo obvyklé. Zboží bylo zákazníkovi v severním Německu přineseno nákladově efektivně a bez poškození do 48 hodin. V navazujícím projektu s dalšími pěti kamiony ze Švýcarska do Německa jsme byli schopni přesvědčit naše zákazníky o naší kvalitě v logistice a celním zpracování.